calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27347 ofert
aktualne
1 174 670 zł
123 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
aktualne
1 174 670 zł
123 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2028.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
972 834 zł
121 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
aktualne
972 834 zł
121 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 1707.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 179 379 zł
124 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
aktualne
1 179 379 zł
124 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9511.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 017 561 zł
124 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
aktualne
1 017 561 zł
124 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 1742.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 200 942 zł
150 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
aktualne
1 200 942 zł
150 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8006.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 263 983 zł
162 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
aktualne
1 263 983 zł
162 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 1657.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 155 838 zł
127 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
aktualne
1 155 838 zł
127 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9101.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 416 667 zł
155 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
aktualne
1 416 667 zł
155 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Marbella
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9139.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
63 000 zł
0 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Torre Pachego.
aktualne
63 000 zł
0 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Torre Pachego.
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 0 zł
Szczegóły oferty
aktualne
899 000 zł
56.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Ursus
aktualne
899 000 zł
56.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Ursus
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15939.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 600 000 zł
85.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane, Centrum
aktualne
2 600 000 zł
85.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 30373.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 000 zł
108.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Elbląg, Centrum
aktualne
479 000 zł
108.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Elbląg, Centrum
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4424.94 zł
Szczegóły oferty