calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27343 ofert
aktualne
459 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Fordon
aktualne
459 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Fordon
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9180 zł
Szczegóły oferty
aktualne
375 000 zł
33.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
375 000 zł
33.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11091.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 300 000 zł
106 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Śródmieście
aktualne
2 300 000 zł
106 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 21698.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
823 917 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
aktualne
823 917 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2777.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
823 917 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
aktualne
823 917 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13078.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
823 917 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
aktualne
823 917 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13078.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
823 917 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
aktualne
823 917 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13078.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
588 512 zł
0 m2
Mieszkanie na sprzedaż
aktualne
588 512 zł
0 m2
Mieszkanie na sprzedaż
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 0 zł
Szczegóły oferty
aktualne
588 512 zł
0 m2
Mieszkanie na sprzedaż
aktualne
588 512 zł
0 m2
Mieszkanie na sprzedaż
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 0 zł
Szczegóły oferty
aktualne
588 512 zł
0 m2
Mieszkanie na sprzedaż
aktualne
588 512 zł
0 m2
Mieszkanie na sprzedaż
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 0 zł
Szczegóły oferty
aktualne
588 512 zł
0 m2
Mieszkanie na sprzedaż
aktualne
588 512 zł
0 m2
Mieszkanie na sprzedaż
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 0 zł
Szczegóły oferty
aktualne
588 512 zł
0 m2
Mieszkanie na sprzedaż
aktualne
588 512 zł
0 m2
Mieszkanie na sprzedaż
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 0 zł
Szczegóły oferty