calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27311 ofert
aktualne
2 471 751 zł
116 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
2 471 751 zł
116 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 21308.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 942 561 zł
116 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
2 942 561 zł
116 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 25366.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
138 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Prostki, Prostki
aktualne
138 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Prostki, Prostki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2509.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 942 561 zł
119 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
2 942 561 zł
119 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 24727.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 942 561 zł
119 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
2 942 561 zł
119 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 24727.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
565 000 zł
53.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wrocław, Krzyki
aktualne
565 000 zł
53.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wrocław, Krzyki
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10539.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 272 128 zł
154 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
3 272 128 zł
154 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 21247.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 707 156 zł
117 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
2 707 156 zł
117 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 23138.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 707 156 zł
116 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
aktualne
2 707 156 zł
116 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Fuengirola
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4956.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 836 095 zł
119 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
aktualne
1 836 095 zł
119 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 15429.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 949 999 zł
77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kraków, Grzegórzki
aktualne
1 949 999 zł
77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kraków, Grzegórzki
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 25324.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
28.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zielona Góra, os. Zastalowskie
aktualne
279 000 zł
28.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zielona Góra, os. Zastalowskie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9721.25 zł
Szczegóły oferty