calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27315 ofert
aktualne
1 836 095 zł
119 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
aktualne
1 836 095 zł
119 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 15429.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 949 999 zł
77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kraków, Grzegórzki
aktualne
1 949 999 zł
77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kraków, Grzegórzki
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 25324.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
28.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zielona Góra, os. Zastalowskie
aktualne
279 000 zł
28.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zielona Góra, os. Zastalowskie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9721.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 399 247 zł
97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
aktualne
1 399 247 zł
97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14425.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
450 000 zł
61.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
450 000 zł
61.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7364.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
78.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
420 000 zł
78.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5323.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 010 300 zł
123 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
aktualne
2 010 300 zł
123 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 16343.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 638 418 zł
127 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
aktualne
1 638 418 zł
127 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12900.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 109 228 zł
133 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
aktualne
2 109 228 zł
133 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 15858.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 638 418 zł
115 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
aktualne
1 638 418 zł
115 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14247.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 426 554 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
aktualne
1 426 554 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2941.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 379 473 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
aktualne
1 379 473 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Costa del Sol, Estepona
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2844.66 zł
Szczegóły oferty