calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27308 ofert
aktualne
269 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Wyżyny
aktualne
269 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Wyżyny
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5723.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
257 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
257 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5711.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
261 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
261 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5931.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
410 000 zł
87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
410 000 zł
87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4712.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Błonie
aktualne
259 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Błonie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5886.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
478 000 zł
63.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
aktualne
478 000 zł
63.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7527.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 600 000 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Ursus
aktualne
1 600 000 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Ursus
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 18604.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 096 987 zł
96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
El Moncayo.
aktualne
1 096 987 zł
96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
El Moncayo.
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11426.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
532 015 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Punta Prima.
aktualne
532 015 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Punta Prima.
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7823.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
993 409 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
El Moncayo.
aktualne
993 409 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
El Moncayo.
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12736.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 589 454 zł
116 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Calpe.
aktualne
2 589 454 zł
116 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Calpe.
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 22322.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
449 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9163.27 zł
Szczegóły oferty