calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27304 ofert
aktualne
683 650 zł
121.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chodzież (gw), Rataje
aktualne
683 650 zł
121.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chodzież (gw), Rataje
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 5626.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
175 000 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
175 000 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2243.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
578 720 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Playa Flamenca.
aktualne
578 720 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Playa Flamenca.
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7820.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Morąg
aktualne
319 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Morąg
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4907.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
273 900 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Kapuściska
aktualne
273 900 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Kapuściska
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7402.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
749 056 zł
33.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska
aktualne
749 056 zł
33.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 22426.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
563 880 zł
25.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
563 880 zł
25.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 22200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
141.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Śródmieście
aktualne
650 000 zł
141.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4603.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
315 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Wyżyny
aktualne
315 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Wyżyny
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6702.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
757 900 zł
58.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Baranówek
aktualne
757 900 zł
58.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Baranówek
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
872 820 zł
67.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Baranówek
aktualne
872 820 zł
67.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Baranówek
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 13000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
757 900 zł
58.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Baranówek
aktualne
757 900 zł
58.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Baranówek
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13000 zł
Szczegóły oferty