calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27309 ofert
aktualne
650 000 zł
141.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Śródmieście
aktualne
650 000 zł
141.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4603.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
315 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Wyżyny
aktualne
315 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Wyżyny
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6702.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
757 900 zł
58.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Baranówek
aktualne
757 900 zł
58.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Baranówek
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
872 820 zł
67.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Baranówek
aktualne
872 820 zł
67.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Baranówek
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 13000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
757 900 zł
58.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Baranówek
aktualne
757 900 zł
58.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Baranówek
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
300 000 zł
64.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzychód, Mała Wielowieś
aktualne
300 000 zł
64.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzychód, Mała Wielowieś
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4622.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
58.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pobiedziska
aktualne
325 000 zł
58.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pobiedziska
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5584.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
235 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Hrubieszów
aktualne
235 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Hrubieszów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
215 000 zł
37.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
aktualne
215 000 zł
37.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5733.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
629 000 zł
56.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
629 000 zł
56.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11132.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
37.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
aktualne
279 000 zł
37.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7361.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
aktualne
359 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7326.53 zł
Szczegóły oferty