calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27309 ofert
aktualne
420 000 zł
63.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Winogrady
aktualne
420 000 zł
63.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Winogrady
  • Piętro 12p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6635.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
145 000 zł
28.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Hrubieszów
aktualne
145 000 zł
28.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Hrubieszów
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5121.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
20 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
20 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 4p
  • Cena za m2 588.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
50.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
aktualne
499 000 zł
50.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9871.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
569 000 zł
58.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zielona Góra
aktualne
569 000 zł
58.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zielona Góra
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9676.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica (gw)
aktualne
380 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica (gw)
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6666.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
442 128 zł
55.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Kapuściska
aktualne
442 128 zł
55.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Kapuściska
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7980.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
535 788 zł
65.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Kapuściska
aktualne
535 788 zł
65.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Kapuściska
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8142.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 082 392 zł
101 m2
Mieszkanie na sprzedaż
El Moncayo.
aktualne
1 082 392 zł
101 m2
Mieszkanie na sprzedaż
El Moncayo.
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10716.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 411 959 zł
91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
El Moncayo.
aktualne
1 411 959 zł
91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
El Moncayo.
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 15516.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
441 800 zł
53.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Kapuściska
aktualne
441 800 zł
53.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Kapuściska
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8299.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
425 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, LSM
aktualne
425 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, LSM
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8673.47 zł
Szczegóły oferty