calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż

Znaleziono 27309 ofert
aktualne
590 600 zł
70.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Kapuściska
aktualne
590 600 zł
70.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Kapuściska
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8348.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
672 869 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Punta Prima.
aktualne
672 869 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Punta Prima.
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10680.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
983 992 zł
126 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Punta Prima.
aktualne
983 992 zł
126 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Punta Prima.
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7809.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
597 928 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Punta Prima.
aktualne
597 928 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Punta Prima.
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8304.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
435 000 zł
72.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pieczewo
aktualne
435 000 zł
72.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pieczewo
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5991.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
785 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
aktualne
785 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 19146.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
58.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pobiedziska
aktualne
325 000 zł
58.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pobiedziska
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5584.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
93.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfice (gw), Kołomąć
aktualne
269 000 zł
93.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfice (gw), Kołomąć
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2887.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
891 638 zł
67.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kraków, Prądnik Biały
aktualne
891 638 zł
67.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kraków, Prądnik Biały
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13223.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
554 000 zł
74.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
aktualne
554 000 zł
74.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7392.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Szwederowo
aktualne
220 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bydgoszcz, Szwederowo
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8148.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
120 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Młodzieszyn, Witkowice
aktualne
120 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Młodzieszyn, Witkowice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2181.82 zł
Szczegóły oferty