Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Białe Błota
Znaleziono 157 ofert

875 000 zł
123.17 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Ciele
Liczba pokoi 5
Cena za m2 7104 zł
Szczegóły oferty

2 000 000 zł
400 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Ciele
Liczba pokoi 12
Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty

875 000 zł
124 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Ciele
Liczba pokoi 5
Cena za m2 7056.45 zł
Szczegóły oferty

470 000 zł
225 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Prądki
Liczba pokoi 4
Cena za m2 2088.89 zł
Szczegóły oferty

1 249 000 zł
184 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Kruszyn Krajeński
Liczba pokoi 5
Cena za m2 6788.04 zł
Szczegóły oferty

1 100 000 zł
150 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Białe Błota
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7333.33 zł
Szczegóły oferty

870 000 zł
180 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Ciele
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4833.33 zł
Szczegóły oferty

650 000 zł
110 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Ciele
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5909.09 zł
Szczegóły oferty

720 000 zł
128 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5625 zł
Szczegóły oferty

520 000 zł
86 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Białe Błota
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6046.51 zł
Szczegóły oferty

999 000 zł
143 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Lisi Ogon
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6986.01 zł
Szczegóły oferty

763 000 zł
117.85 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6474.33 zł
Szczegóły oferty