Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Białe Błota
Znaleziono 157 ofert

850 000 zł
147 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Liczba pokoi 5
Cena za m2 5782.31 zł
Szczegóły oferty

996 000 zł
174.38 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5711.66 zł
Szczegóły oferty

936 000 zł
136.84 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6840.11 zł
Szczegóły oferty

1 100 000 zł
189 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Zielonka
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5820.11 zł
Szczegóły oferty

828 999 zł
130.5 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Przyłęki
Liczba pokoi 5
Cena za m2 6352.48 zł
Szczegóły oferty

644 000 zł
145 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Kruszyn Krajeński
Liczba pokoi 5
Cena za m2 4441.38 zł
Szczegóły oferty

849 000 zł
120 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7075 zł
Szczegóły oferty

1 400 001 zł
255.3 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5483.75 zł
Szczegóły oferty

1 250 000 zł
150 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Zielonka
Liczba pokoi 5
Cena za m2 8333.33 zł
Szczegóły oferty

899 000 zł
151 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Liczba pokoi 6
Cena za m2 5953.64 zł
Szczegóły oferty

1 190 000 zł
131 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Liczba pokoi 5
Cena za m2 9083.97 zł
Szczegóły oferty

875 000 zł
125.46 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Ciele
Liczba pokoi 5
Cena za m2 6974.33 zł
Szczegóły oferty