Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Białe Błota
Znaleziono 157 ofert

1 480 000 zł
200 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 5
Cena za m2 7400 zł
Szczegóły oferty

799 000 zł
132.5 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Drzewce
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6030.19 zł
Szczegóły oferty

885 000 zł
120 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7375 zł
Szczegóły oferty

895 000 zł
139.1 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Ciele
Liczba pokoi 5
Cena za m2 6434.22 zł
Szczegóły oferty

1 080 000 zł
125 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowice
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8640 zł
Szczegóły oferty

1 649 000 zł
140 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Lisi Ogon
Liczba pokoi 5
Cena za m2 11778.57 zł
Szczegóły oferty

830 000 zł
219 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Białe Błota
Liczba pokoi 5
Cena za m2 3789.95 zł
Szczegóły oferty

879 000 zł
0 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 0 zł
Szczegóły oferty

1 200 000 zł
160 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Zielonka
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7500 zł
Szczegóły oferty

1 479 000 zł
210 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 5
Cena za m2 7042.86 zł
Szczegóły oferty

1 089 900 zł
126.27 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8631.5 zł
Szczegóły oferty

669 000 zł
110 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6081.82 zł
Szczegóły oferty