Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Białe Błota
Znaleziono 157 ofert

769 000 zł
126.05 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Przyłęki
Liczba pokoi 5
Cena za m2 6100.75 zł
Szczegóły oferty

769 000 zł
126.05 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Przyłęki
Liczba pokoi 5
Cena za m2 6100.75 zł
Szczegóły oferty

750 000 zł
49.5 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Liczba pokoi 3
Cena za m2 15151.52 zł
Szczegóły oferty

900 000 zł
150 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Przyłęki
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6000 zł
Szczegóły oferty

699 000 zł
126 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Przyłęki
Liczba pokoi 5
Cena za m2 5547.62 zł
Szczegóły oferty

1 349 000 zł
245 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Lisi Ogon
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5506.12 zł
Szczegóły oferty

1 399 000 zł
202 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Zielonka
Liczba pokoi 5
Cena za m2 6925.74 zł
Szczegóły oferty

798 000 zł
120.54 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Ciele
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6620.21 zł
Szczegóły oferty

990 000 zł
218 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4541.28 zł
Szczegóły oferty

1 315 000 zł
257 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5116.73 zł
Szczegóły oferty

2 590 000 zł
400 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Trzciniec
Liczba pokoi 12
Cena za m2 6475 zł
Szczegóły oferty

937 000 zł
159.9 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5859.91 zł
Szczegóły oferty