Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Białe Błota
Znaleziono 157 ofert

650 000 zł
309.03 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Liczba pokoi 6
Cena za m2 2103.36 zł
Szczegóły oferty

950 000 zł
182 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Ciele
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5219.78 zł
Szczegóły oferty

345 000 zł
70 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Prądki
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4928.57 zł
Szczegóły oferty

2 090 000 zł
274.9 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 5
Cena za m2 7602.76 zł
Szczegóły oferty

1 249 000 zł
286 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Liczba pokoi 6
Cena za m2 4367.13 zł
Szczegóły oferty

1 390 000 zł
139 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Liczba pokoi 5
Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty

1 750 000 zł
259 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6756.76 zł
Szczegóły oferty

1 125 000 zł
206 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Lisi Ogon
Liczba pokoi 6
Cena za m2 5461.17 zł
Szczegóły oferty

799 000 zł
840 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 6
Cena za m2 951.19 zł
Szczegóły oferty

920 000 zł
130 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Przyłęki
Piętro niski parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7076.92 zł
Szczegóły oferty

780 000 zł
50 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Liczba pokoi 3
Cena za m2 15600 zł
Szczegóły oferty

799 000 zł
100 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowice
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7990 zł
Szczegóły oferty