Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Białe Błota
Znaleziono 157 ofert

920 000 zł
159 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Przyłęki
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5786.16 zł
Szczegóły oferty

829 000 zł
119.74 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6923.33 zł
Szczegóły oferty

1 800 000 zł
257 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Prądki
Liczba pokoi 5
Cena za m2 7003.89 zł
Szczegóły oferty

740 000 zł
127 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Liczba pokoi 5
Cena za m2 5826.77 zł
Szczegóły oferty

997 000 zł
178.38 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5589.19 zł
Szczegóły oferty

710 000 zł
112 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Lipniki
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6339.29 zł
Szczegóły oferty

937 000 zł
136.84 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6847.41 zł
Szczegóły oferty

920 000 zł
135 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Przyłęki
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6814.81 zł
Szczegóły oferty

950 000 zł
130 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Przyłęki
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7307.69 zł
Szczegóły oferty

990 000 zł
175 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Białe Błota
Liczba pokoi 6
Cena za m2 5657.14 zł
Szczegóły oferty

699 000 zł
117.85 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5931.27 zł
Szczegóły oferty

699 000 zł
117.85 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5931.27 zł
Szczegóły oferty