Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Białe Błota
Znaleziono 157 ofert

613 000 zł
144 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Kruszyn Krajeński
Liczba pokoi 5
Cena za m2 4256.94 zł
Szczegóły oferty

794 000 zł
120.01 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowice
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6616.12 zł
Szczegóły oferty

1 690 000 zł
220 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7681.82 zł
Szczegóły oferty

1 748 000 zł
256.1 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Liczba pokoi 5
Cena za m2 6825.46 zł
Szczegóły oferty

1 430 000 zł
274 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Ciele
Liczba pokoi 5
Cena za m2 5218.98 zł
Szczegóły oferty

97 000 zł
30 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Drzewce
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3233.33 zł
Szczegóły oferty

799 000 zł
108.6 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 5
Cena za m2 7357.27 zł
Szczegóły oferty

679 000 zł
98.14 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6918.69 zł
Szczegóły oferty

830 000 zł
219 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota
Liczba pokoi 5
Cena za m2 3789.95 zł
Szczegóły oferty

1 500 000 zł
150 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Białe Błota
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty

1 385 000 zł
256 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5410.16 zł
Szczegóły oferty

780 000 zł
92.44 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Ciele
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8437.91 zł
Szczegóły oferty