Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Nowa Wieś Wielka
Znaleziono 36 ofert

549 000 zł
88.2 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Brzoza
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6224.49 zł
Szczegóły oferty

143 000 zł
25 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Prądocin
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5720 zł
Szczegóły oferty

549 000 zł
87.78 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Brzoza
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6254.27 zł
Szczegóły oferty

748 000 zł
188 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Kobylarnia
Liczba pokoi 5
Cena za m2 3978.72 zł
Szczegóły oferty

549 000 zł
87.78 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Brzoza
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6254.27 zł
Szczegóły oferty

1 140 000 zł
143.1 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Nowa Wieś Wielka
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7966.46 zł
Szczegóły oferty

2 350 000 zł
332 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Brzoza
Liczba pokoi 7
Cena za m2 7078.31 zł
Szczegóły oferty

568 000 zł
184 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Brzoza
Liczba pokoi 7
Cena za m2 3086.96 zł
Szczegóły oferty

549 000 zł
87 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Brzoza
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6310.34 zł
Szczegóły oferty

549 000 zł
87 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Brzoza
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6310.34 zł
Szczegóły oferty

549 000 zł
88 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Brzoza
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6238.64 zł
Szczegóły oferty

549 000 zł
87.78 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Brzoza
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6254.27 zł
Szczegóły oferty