Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Nowa Wieś Wielka
Znaleziono 36 ofert

549 000 zł
87.78 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Brzoza
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6254.27 zł
Szczegóły oferty

680 000 zł
95 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Prądocin
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7157.89 zł
Szczegóły oferty

450 000 zł
86 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Olimpin
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5232.56 zł
Szczegóły oferty

1 049 000 zł
142.9 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7340.8 zł
Szczegóły oferty

530 000 zł
112 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Olimpin
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4732.14 zł
Szczegóły oferty

361 500 zł
145 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Nowe Smolno
Liczba pokoi 4
Cena za m2 2493.1 zł
Szczegóły oferty

166 500 zł
145 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Nowe Smolno
Liczba pokoi 4
Cena za m2 1148.28 zł
Szczegóły oferty

1 225 000 zł
169 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Dziemionna
Liczba pokoi 5
Cena za m2 7248.52 zł
Szczegóły oferty

679 000 zł
797 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Prądocin
Liczba pokoi 3
Cena za m2 851.94 zł
Szczegóły oferty

999 000 zł
407.5 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Brzoza
Liczba pokoi 9
Cena za m2 2451.53 zł
Szczegóły oferty

756 000 zł
200 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Nowa Wieś Wielka
Liczba pokoi 7
Cena za m2 3780 zł
Szczegóły oferty

559 000 zł
137.19 m2
Dom na sprzedaż
Nowa Wieś Wielka, Olimpin
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4074.64 zł
Szczegóły oferty