Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Warszawa
Znaleziono 236 ofert

1 850 000 zł
178 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10393.26 zł
Szczegóły oferty

3 500 000 zł
263 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Liczba pokoi 8
Cena za m2 13307.98 zł
Szczegóły oferty

1 060 000 zł
130 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Bemowo
Liczba pokoi 5
Cena za m2 8153.85 zł
Szczegóły oferty

1 290 000 zł
168 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Liczba pokoi 6
Cena za m2 7678.57 zł
Szczegóły oferty

1 350 000 zł
148 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 5
Cena za m2 9121.62 zł
Szczegóły oferty

2 399 000 zł
225 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 5
Cena za m2 10662.22 zł
Szczegóły oferty

1 500 000 zł
150 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 5
Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty

1 805 556 zł
146 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Liczba pokoi 5
Cena za m2 12366.82 zł
Szczegóły oferty

1 970 000 zł
350 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa
Liczba pokoi 6
Cena za m2 5628.57 zł
Szczegóły oferty

3 390 000 zł
237.3 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Liczba pokoi 7
Cena za m2 14285.71 zł
Szczegóły oferty

1 990 000 zł
210 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Włochy
Liczba pokoi 5
Cena za m2 9476.19 zł
Szczegóły oferty

1 999 000 zł
219 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Bemowo
Cena za m2 9127.85 zł
Szczegóły oferty