Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Warszawa
Znaleziono 235 ofert

1 500 000 zł
150 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 5
Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty

4 500 000 zł
308 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Liczba pokoi 7
Cena za m2 14610.39 zł
Szczegóły oferty

1 790 000 zł
157 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Rembertów
Liczba pokoi 5
Cena za m2 11401.27 zł
Szczegóły oferty

2 100 000 zł
183 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Targówek
Liczba pokoi 5
Cena za m2 11475.41 zł
Szczegóły oferty

1 899 000 zł
226 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Liczba pokoi 5
Cena za m2 8402.65 zł
Szczegóły oferty

1 550 000 zł
170 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Ursus
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9117.65 zł
Szczegóły oferty

1 599 000 zł
199 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Żoliborz
Liczba pokoi 7
Cena za m2 8035.18 zł
Szczegóły oferty

1 469 000 zł
126 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Liczba pokoi 4
Cena za m2 11658.73 zł
Szczegóły oferty

2 000 000 zł
283 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 7
Cena za m2 7067.14 zł
Szczegóły oferty

1 249 000 zł
120 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 5
Cena za m2 10408.33 zł
Szczegóły oferty

1 950 000 zł
150 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 4
Cena za m2 13000 zł
Szczegóły oferty