Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Warszawa
Znaleziono 235 ofert

1 599 000 zł
138 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 5
Cena za m2 11586.96 zł
Szczegóły oferty

1 585 000 zł
330 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa
Liczba pokoi 8
Cena za m2 4803.03 zł
Szczegóły oferty

2 999 999 zł
270 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Bielany
Liczba pokoi 7
Cena za m2 11111.11 zł
Szczegóły oferty

1 200 000 zł
160 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Praga-Południe
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7500 zł
Szczegóły oferty

1 599 000 zł
170 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 5
Cena za m2 9405.88 zł
Szczegóły oferty

2 350 000 zł
420 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Liczba pokoi 6
Cena za m2 5595.24 zł
Szczegóły oferty

3 000 000 zł
219.54 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Liczba pokoi 6
Cena za m2 13664.94 zł
Szczegóły oferty

1 712 963 zł
135 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Liczba pokoi 5
Cena za m2 12688.61 zł
Szczegóły oferty

2 900 000 zł
330 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Liczba pokoi 6
Cena za m2 8787.88 zł
Szczegóły oferty

1 650 000 zł
210 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Liczba pokoi 7
Cena za m2 7857.14 zł
Szczegóły oferty

2 100 000 zł
106 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Liczba pokoi 6
Cena za m2 19811.32 zł
Szczegóły oferty

1 999 000 zł
200 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 5
Cena za m2 9995 zł
Szczegóły oferty