Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Warszawa
Znaleziono 235 ofert

2 565 000 zł
262 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Bielany
Liczba pokoi 8
Cena za m2 9790.08 zł
Szczegóły oferty

3 400 000 zł
360 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Liczba pokoi 5
Cena za m2 9444.44 zł
Szczegóły oferty

1 550 000 zł
230 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 6
Cena za m2 6739.13 zł
Szczegóły oferty

1 220 000 zł
120 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10166.67 zł
Szczegóły oferty

2 750 000 zł
134.65 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Liczba pokoi 5
Cena za m2 20423.32 zł
Szczegóły oferty

2 150 000 zł
190.32 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 6
Cena za m2 11296.76 zł
Szczegóły oferty

3 399 000 zł
231.72 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 6
Cena za m2 14668.57 zł
Szczegóły oferty

2 500 000 zł
242 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Liczba pokoi 6
Cena za m2 10330.58 zł
Szczegóły oferty

3 300 000 zł
240 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Liczba pokoi 6
Cena za m2 13750 zł
Szczegóły oferty

1 850 000 zł
198 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Włochy
Liczba pokoi 7
Cena za m2 9343.43 zł
Szczegóły oferty

4 300 000 zł
439.3 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Targówek
Liczba pokoi 18
Cena za m2 9788.3 zł
Szczegóły oferty

2 250 000 zł
270 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Targówek
Liczba pokoi 7
Cena za m2 8333.33 zł
Szczegóły oferty