Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Gdańsk
Znaleziono 5 ofert

2 699 000 zł
200 m2
Dom na sprzedaż
Gdańsk, Łostowice
Liczba pokoi 6
Cena za m2 13495 zł
Szczegóły oferty

850 000 zł
112.48 m2
Dom na sprzedaż
Gdańsk, Jasień
Liczba pokoi 5
Cena za m2 7556.9 zł
Szczegóły oferty

849 999 zł
112 m2
Dom na sprzedaż
Gdańsk, Jasień
Liczba pokoi 5
Cena za m2 7589.28 zł
Szczegóły oferty

3 990 000 zł
500 m2
Dom na sprzedaż
Gdańsk
Liczba pokoi 5
Cena za m2 7980 zł
Szczegóły oferty

850 000 zł
92.48 m2
Dom na sprzedaż
Gdańsk, Jasień
Liczba pokoi 5
Cena za m2 9191.18 zł
Szczegóły oferty