Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż
Znaleziono 10454 ofert

1 350 000 zł
146.6 m2
Dom na sprzedaż
Bydgoszcz, Biedaszkowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9208.73 zł
Szczegóły oferty

425 000 zł
80 m2
Dom na sprzedaż
Płock
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5312.5 zł
Szczegóły oferty

1 199 000 zł
110 m2
Dom na sprzedaż
Szczecin, Krzekowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty

1 150 000 zł
120 m2
Dom na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
Liczba pokoi 5
Cena za m2 9583.33 zł
Szczegóły oferty

785 000 zł
101.5 m2
Dom na sprzedaż
Kobylanka, Zieleniewo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7733.99 zł
Szczegóły oferty

856 780 zł
118 m2
Dom na sprzedaż
Wieliczka (gw)
Liczba pokoi 6
Cena za m2 7260.85 zł
Szczegóły oferty

449 000 zł
4197 m2
Dom na sprzedaż
Czernikowo, Czernikowo
Cena za m2 106.98 zł
Szczegóły oferty

1 290 000 zł
565 m2
Dom na sprzedaż
Tarnów
Liczba pokoi 10
Cena za m2 2283.19 zł
Szczegóły oferty

1 030 000 zł
245 m2
Dom na sprzedaż
Siechnice (gw), Kotowice
Liczba pokoi 6
Cena za m2 4204.08 zł
Szczegóły oferty

725 000 zł
82 m2
Dom na sprzedaż
Obrowo, Sąsieczno
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8841.46 zł
Szczegóły oferty

1 399 000 zł
166.3 m2
Dom na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8412.51 zł
Szczegóły oferty

930 000 zł
138.99 m2
Dom na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski (gw), Lewków
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6691.13 zł
Szczegóły oferty