Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż
Znaleziono 10459 ofert

1 290 000 zł
565 m2
Dom na sprzedaż
Tarnów
Liczba pokoi 10
Cena za m2 2283.19 zł
Szczegóły oferty

1 030 000 zł
245 m2
Dom na sprzedaż
Siechnice (gw), Kotowice
Liczba pokoi 6
Cena za m2 4204.08 zł
Szczegóły oferty

725 000 zł
82 m2
Dom na sprzedaż
Obrowo, Sąsieczno
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8841.46 zł
Szczegóły oferty

1 399 000 zł
166.3 m2
Dom na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8412.51 zł
Szczegóły oferty

930 000 zł
138.99 m2
Dom na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski (gw), Lewków
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6691.13 zł
Szczegóły oferty

629 000 zł
87.63 m2
Dom na sprzedaż
Ozorków (gw), Sokolniki
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7177.91 zł
Szczegóły oferty

800 000 zł
125.47 m2
Dom na sprzedaż
Wieliczka (gw), Pawlikowice
Liczba pokoi 5
Cena za m2 6376.03 zł
Szczegóły oferty

1 400 000 zł
150 m2
Dom na sprzedaż
Bydgoszcz, Górzyskowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9333.33 zł
Szczegóły oferty

999 000 zł
167 m2
Dom na sprzedaż
Kolsko, Uście
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5982.04 zł
Szczegóły oferty

1 990 000 zł
320 m2
Dom na sprzedaż
Wrocław, Krzyki
Liczba pokoi 6
Cena za m2 6218.75 zł
Szczegóły oferty

735 000 zł
147.59 m2
Dom na sprzedaż
Kobylanka, Zieleniewo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4980.01 zł
Szczegóły oferty