Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż
Znaleziono 10465 ofert

800 000 zł
125.47 m2
Dom na sprzedaż
Wieliczka (gw), Pawlikowice
Liczba pokoi 5
Cena za m2 6376.03 zł
Szczegóły oferty

1 400 000 zł
150 m2
Dom na sprzedaż
Bydgoszcz, Górzyskowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9333.33 zł
Szczegóły oferty

999 000 zł
167 m2
Dom na sprzedaż
Kolsko, Uście
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5982.04 zł
Szczegóły oferty

1 990 000 zł
320 m2
Dom na sprzedaż
Wrocław, Krzyki
Liczba pokoi 6
Cena za m2 6218.75 zł
Szczegóły oferty

735 000 zł
147.59 m2
Dom na sprzedaż
Kobylanka, Zieleniewo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4980.01 zł
Szczegóły oferty

1 700 000 zł
169 m2
Dom na sprzedaż
Liszki, Kryspinów
Liczba pokoi 6
Cena za m2 10059.17 zł
Szczegóły oferty

800 000 zł
218.5 m2
Dom na sprzedaż
Piła, Gładyszewo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 3661.33 zł
Szczegóły oferty

1 099 000 zł
265 m2
Dom na sprzedaż
Stare Bogaczowice, Struga
Liczba pokoi 5
Cena za m2 4147.17 zł
Szczegóły oferty

340 000 zł
72.93 m2
Dom na sprzedaż
Solec Kujawski, Solec Kujawski
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4662 zł
Szczegóły oferty

699 000 zł
121.9 m2

1 294 000 zł
160 m2
Dom na sprzedaż
Chrostkowo, Sikórz
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8087.5 zł
Szczegóły oferty

459 000 zł
160 m2
Dom na sprzedaż
Żukowice, Brzeg Głogowski
Liczba pokoi 2
Cena za m2 2868.75 zł
Szczegóły oferty