Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż
Znaleziono 10465 ofert

1 350 000 zł
241 m2
Dom na sprzedaż
Kampinos, Kwiatkówek
Liczba pokoi 6
Cena za m2 5601.66 zł
Szczegóły oferty

370 000 zł
107 m2
Dom na sprzedaż
Radom, Młodzianów
Liczba pokoi 3
Cena za m2 3457.94 zł
Szczegóły oferty

669 999 zł
461.4 m2
Dom na sprzedaż
Grudziądz, Tuszewo
Liczba pokoi 10
Cena za m2 1452.1 zł
Szczegóły oferty

695 000 zł
113.72 m2
Dom na sprzedaż
Czernica, Dobrzykowice
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6111.5 zł
Szczegóły oferty

700 000 zł
91.2 m2
Dom na sprzedaż
Białystok, Dojlidy Górne
Cena za m2 7675.44 zł
Szczegóły oferty

739 000 zł
121.13 m2
Dom na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6100.88 zł
Szczegóły oferty

1 149 000 zł
220 m2
Dom na sprzedaż
Przemyśl
Liczba pokoi 6
Cena za m2 5222.73 zł
Szczegóły oferty

2 400 000 zł
470 m2
Dom na sprzedaż
Lublin, Dziesiąta
Liczba pokoi 16
Cena za m2 5106.38 zł
Szczegóły oferty

2 100 000 zł
342.2 m2
Dom na sprzedaż
Zabierzów, Karniowice
Liczba pokoi 7
Cena za m2 6136.76 zł
Szczegóły oferty

1 261 780 zł
115 m2
Dom na sprzedaż
Torrevieja.
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10972 zł
Szczegóły oferty

720 000 zł
100 m2
Dom na sprzedaż
Goleniów (gw), Białuń
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7200 zł
Szczegóły oferty

865 000 zł
218 m2
Dom na sprzedaż
Mogilany, Konary
Liczba pokoi 4
Cena za m2 3967.89 zł
Szczegóły oferty