Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż
Znaleziono 10508 ofert

419 000 zł
1520 m2
Dom na sprzedaż
Słomniki (gw), Czechy
Cena za m2 275.66 zł
Szczegóły oferty

599 000 zł
180 m2
Dom na sprzedaż
Poddębice (gw)
Liczba pokoi 5
Cena za m2 3327.78 zł
Szczegóły oferty

829 000 zł
119.74 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6923.33 zł
Szczegóły oferty

1 650 000 zł
165 m2
Dom na sprzedaż
Ustroń
Liczba pokoi 5
Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty

460 000 zł
120 m2
Dom na sprzedaż
Murowana Goślina (gw), Wojnówko
Liczba pokoi 5
Cena za m2 3833.33 zł
Szczegóły oferty

1 350 000 zł
151.9 m2
Dom na sprzedaż
Czernichów
Liczba pokoi 5
Cena za m2 8887.43 zł
Szczegóły oferty

140 000 zł
90 m2
Dom na sprzedaż
Wietrzychowice, Sikorzyce
Liczba pokoi 2
Cena za m2 1555.56 zł
Szczegóły oferty

432 000 zł
90 m2
Dom na sprzedaż
Szczucin
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4800 zł
Szczegóły oferty

649 000 zł
146.17 m2
Dom na sprzedaż
Jonkowo, Giedajty
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4440.04 zł
Szczegóły oferty

390 000 zł
60 m2
Dom na sprzedaż
Glinojeck (gw), Strzeszewo
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6500 zł
Szczegóły oferty

780 000 zł
195 m2
Dom na sprzedaż
Sobków, Nowe Kotlice
Liczba pokoi 5
Cena za m2 4000 zł
Szczegóły oferty

620 000 zł
104.94 m2
Dom na sprzedaż
Jelcz-Laskowice (gw)
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5908.14 zł
Szczegóły oferty