Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż
Znaleziono 10514 ofert

390 000 zł
60 m2
Dom na sprzedaż
Glinojeck (gw), Strzeszewo
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6500 zł
Szczegóły oferty

780 000 zł
195 m2
Dom na sprzedaż
Sobków, Nowe Kotlice
Liczba pokoi 5
Cena za m2 4000 zł
Szczegóły oferty

620 000 zł
104.94 m2
Dom na sprzedaż
Jelcz-Laskowice (gw)
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5908.14 zł
Szczegóły oferty

1 590 000 zł
160 m2
Dom na sprzedaż
Kąty Wrocławskie (gw), Cesarzowice
Liczba pokoi 5
Cena za m2 9937.5 zł
Szczegóły oferty

799 000 zł
96.5 m2
Dom na sprzedaż
Suchy Las
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8279.79 zł
Szczegóły oferty

875 000 zł
250 m2
Dom na sprzedaż
Włocławek, Michelin
Liczba pokoi 7
Cena za m2 3500 zł
Szczegóły oferty

660 000 zł
104.94 m2
Dom na sprzedaż
Jelcz-Laskowice (gw)
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6289.31 zł
Szczegóły oferty

1 620 000 zł
253 m2
Dom na sprzedaż
Stawiguda, Dorotowo
Liczba pokoi 5
Cena za m2 6403.16 zł
Szczegóły oferty

1 250 000 zł
350 m2
Dom na sprzedaż
Głowaczów
Liczba pokoi 6
Cena za m2 3571.43 zł
Szczegóły oferty

4 800 000 zł
500 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Liczba pokoi 9
Cena za m2 9600 zł
Szczegóły oferty

865 000 zł
194 m2
Dom na sprzedaż
Świekatowo, Świekatowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4458.76 zł
Szczegóły oferty

2 490 000 zł
317 m2
Dom na sprzedaż
Kutno (gw), Leszczynek
Liczba pokoi 9
Cena za m2 7854.89 zł
Szczegóły oferty