Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż
Znaleziono 10513 ofert

420 000 zł
100.74 m2
Dom na sprzedaż
Kowalewo Pomorskie (gw), Zapluskowęsy
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4169.15 zł
Szczegóły oferty

419 000 zł
200 m2
Dom na sprzedaż
Poraj, Żarki-Letnisko
Liczba pokoi 5
Cena za m2 2095 zł
Szczegóły oferty

860 000 zł
101.05 m2
Dom na sprzedaż
Kraków, Dębniki
Liczba pokoi 6
Cena za m2 8510.64 zł
Szczegóły oferty

338 333 zł
195.6 m2
Dom na sprzedaż
Radomsko
Liczba pokoi 4
Cena za m2 1729.72 zł
Szczegóły oferty

898 000 zł
200 m2
Dom na sprzedaż
Zgorzelec (gw), Łagów
Liczba pokoi 5
Cena za m2 4490 zł
Szczegóły oferty

885 000 zł
111 m2
Dom na sprzedaż
Płońsk (gw), Szerominek
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7972.97 zł
Szczegóły oferty

790 000 zł
150 m2
Dom na sprzedaż
Łukta, Pelnik
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5266.67 zł
Szczegóły oferty

1 250 000 zł
299 m2
Dom na sprzedaż
Łódź
Liczba pokoi 7
Cena za m2 4180.6 zł
Szczegóły oferty

629 000 zł
112.5 m2
Dom na sprzedaż
Oleśnica (gw), Sokołowice
Liczba pokoi 5
Cena za m2 5591.11 zł
Szczegóły oferty

519 000 zł
110 m2
Dom na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4718.18 zł
Szczegóły oferty

2 350 000 zł
201 m2
Dom na sprzedaż
Zabierzów, Bolechowice
Liczba pokoi 5
Cena za m2 11691.54 zł
Szczegóły oferty

360 000 zł
100 m2
Dom na sprzedaż
Kaczory, Zelgniewo
Liczba pokoi 3
Cena za m2 3600 zł
Szczegóły oferty