Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż
Znaleziono 10517 ofert

1 100 000 zł
263.2 m2
Dom na sprzedaż
Stanisławów, Cisówka
Liczba pokoi 6
Cena za m2 4179.33 zł
Szczegóły oferty

1 499 000 zł
263 m2
Dom na sprzedaż
Muszyna
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5699.62 zł
Szczegóły oferty

659 000 zł
82.92 m2
Dom na sprzedaż
Trzebownisko, Zaczernie
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7947.42 zł
Szczegóły oferty

1 699 000 zł
180 m2
Dom na sprzedaż
Muszyna
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9438.89 zł
Szczegóły oferty

685 000 zł
115.94 m2
Dom na sprzedaż
Winnica, Kamionna
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5908.23 zł
Szczegóły oferty

1 395 000 zł
320 m2
Dom na sprzedaż
Bydgoszcz, Smukała
Liczba pokoi 5
Cena za m2 4359.38 zł
Szczegóły oferty

1 430 000 zł
145.75 m2
Dom na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna
Liczba pokoi 5
Cena za m2 9811.32 zł
Szczegóły oferty

1 390 000 zł
149 m2
Dom na sprzedaż
Wieliczka (gw), Zabawa
Liczba pokoi 5
Cena za m2 9328.86 zł
Szczegóły oferty

1 745 000 zł
205.89 m2
Dom na sprzedaż
Tymbark
Liczba pokoi 5
Cena za m2 8475.4 zł
Szczegóły oferty

1 800 000 zł
204.65 m2
Dom na sprzedaż
Kobylanka, Morzyczyn
Liczba pokoi 5
Cena za m2 8795.5 zł
Szczegóły oferty