Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż
Znaleziono 10516 ofert

1 599 000 zł
620 m2
Dom na sprzedaż
Toruń, Centrum
Liczba pokoi 10
Cena za m2 2579.03 zł
Szczegóły oferty

1 399 000 zł
144.2 m2
Dom na sprzedaż
Płoty (gw)
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9701.8 zł
Szczegóły oferty

789 000 zł
118 m2
Dom na sprzedaż
Ścinawa
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6686.44 zł
Szczegóły oferty

1 100 000 zł
360 m2
Dom na sprzedaż
Szubin (gw), Rynarzewo
Cena za m2 3055.56 zł
Szczegóły oferty

450 000 zł
375.15 m2
Dom na sprzedaż
Sulejów
Liczba pokoi 8
Cena za m2 1199.52 zł
Szczegóły oferty

280 000 zł
100 m2
Dom na sprzedaż
Piotrków Trybunalski
Liczba pokoi 3
Cena za m2 2800 zł
Szczegóły oferty

290 000 zł
100 m2
Dom na sprzedaż
Serock (gw), Kania Nowa
Liczba pokoi 3
Cena za m2 2900 zł
Szczegóły oferty

980 000 zł
220 m2
Dom na sprzedaż
Bydgoszcz, Opławiec
Liczba pokoi 5
Cena za m2 4454.55 zł
Szczegóły oferty

449 000 zł
188 m2
Dom na sprzedaż
Słomniki (gw), Czechy
Liczba pokoi 4
Cena za m2 2388.3 zł
Szczegóły oferty

329 000 zł
80 m2
Dom na sprzedaż
Koniecpol (gw), Łysiny
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4112.5 zł
Szczegóły oferty

510 000 zł
132.9 m2
Dom na sprzedaż
Oleśnica (gw), Osada Leśna
Liczba pokoi 6
Cena za m2 3837.47 zł
Szczegóły oferty

600 000 zł
200.77 m2
Dom na sprzedaż
Brodnica, Szczuka
Liczba pokoi 7
Cena za m2 2988.49 zł
Szczegóły oferty