Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż
Znaleziono 10516 ofert

1 300 000 zł
151 m2
Dom na sprzedaż
Lublin, Czechów Północny
Liczba pokoi 5
Cena za m2 8609.27 zł
Szczegóły oferty

1 295 000 zł
120 m2
Dom na sprzedaż
Dywity, Brąswałd
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10791.67 zł
Szczegóły oferty

430 000 zł
190 m2
Dom na sprzedaż
Lębork
Liczba pokoi 5
Cena za m2 2263.16 zł
Szczegóły oferty

650 000 zł
130 m2
Dom na sprzedaż
Płońsk (gw), Michalinek
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty

680 000 zł
778 m2
Dom na sprzedaż
Goraj, Gilów
Liczba pokoi 5
Cena za m2 874.04 zł
Szczegóły oferty

1 159 000 zł
158.99 m2
Dom na sprzedaż
Świnoujście
Liczba pokoi 5
Cena za m2 7289.77 zł
Szczegóły oferty

660 000 zł
140 m2
Dom na sprzedaż
Rydułtowy
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4714.29 zł
Szczegóły oferty

650 000 zł
150 m2
Dom na sprzedaż
Serock (gw), Kania Nowa
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4333.33 zł
Szczegóły oferty

998 000 zł
180 m2
Dom na sprzedaż
Chodzież
Liczba pokoi 5
Cena za m2 5544.44 zł
Szczegóły oferty

870 000 zł
160 m2
Dom na sprzedaż
Pokrzywnica, Dzierżenin
Liczba pokoi 6
Cena za m2 5437.5 zł
Szczegóły oferty

1 010 000 zł
127 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 5
Cena za m2 7952.76 zł
Szczegóły oferty

995 000 zł
134.08 m2
Dom na sprzedaż
Grudziądz (gw)
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7420.94 zł
Szczegóły oferty