Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż
Znaleziono 10515 ofert

450 000 zł
50 m2
Dom na sprzedaż
Goleniów (gw), Lubczyna
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9000 zł
Szczegóły oferty

2 830 000 zł
280 m2
Dom na sprzedaż
Ustroń
Liczba pokoi 5
Cena za m2 10107.14 zł
Szczegóły oferty

1 199 000 zł
158.1 m2
Dom na sprzedaż
Toruń, Rudak
Liczba pokoi 5
Cena za m2 7583.81 zł
Szczegóły oferty

1 100 000 zł
168 m2
Dom na sprzedaż
Podgórzyn
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6547.62 zł
Szczegóły oferty

1 499 000 zł
223 m2
Dom na sprzedaż
Janów Lubelski
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6721.97 zł
Szczegóły oferty

585 000 zł
72.9 m2
Dom na sprzedaż
Wschowa, Lgiń
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8024.69 zł
Szczegóły oferty

1 390 000 zł
220 m2
Dom na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
Liczba pokoi 7
Cena za m2 6318.18 zł
Szczegóły oferty

599 000 zł
70 m2
Dom na sprzedaż
Słopnice
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8557.14 zł
Szczegóły oferty

699 000 zł
82.92 m2
Dom na sprzedaż
Trzebownisko, Zaczernie
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8429.81 zł
Szczegóły oferty

595 000 zł
161.37 m2
Dom na sprzedaż
Biłgoraj (gw)
Liczba pokoi 4
Cena za m2 3687.18 zł
Szczegóły oferty

399 000 zł
159.8 m2
Dom na sprzedaż
Dobrzyń nad Wisłą, Tulibowo
Liczba pokoi 5
Cena za m2 2496.87 zł
Szczegóły oferty

949 000 zł
180 m2
Dom na sprzedaż
Poddębice (gw), Feliksów
Liczba pokoi 5
Cena za m2 5272.22 zł
Szczegóły oferty