Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż
Znaleziono 10511 ofert

699 000 zł
223 m2
Dom na sprzedaż
Namysłów
Liczba pokoi 3
Cena za m2 3134.53 zł
Szczegóły oferty

1 800 000 zł
140 m2
Dom na sprzedaż
Goniądz (gw), Budne
Liczba pokoi 5
Cena za m2 12857.14 zł
Szczegóły oferty

907 350 zł
228.97 m2
Dom na sprzedaż
Turośń Kościelna, Zalesiany
Liczba pokoi 5
Cena za m2 3962.75 zł
Szczegóły oferty

1 150 000 zł
0 m2
Dom na sprzedaż
Konstantynów Łódzki
Liczba pokoi 5
Cena za m2 0 zł
Szczegóły oferty

619 000 zł
162 m2
Dom na sprzedaż
Sulejów (gw)
Liczba pokoi 4
Cena za m2 3820.99 zł
Szczegóły oferty

490 000 zł
75 m2
Dom na sprzedaż
Wolbórz (gw), Swolszewice Duże
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6533.33 zł
Szczegóły oferty

446 000 zł
161.8 m2
Dom na sprzedaż
Budziszewice, Rękawiec
Liczba pokoi 4
Cena za m2 2756.49 zł
Szczegóły oferty

1 200 000 zł
190 m2
Dom na sprzedaż
Oborniki Śląskie
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6315.79 zł
Szczegóły oferty

1 087 083 zł
87.27 m2
Dom na sprzedaż
Kraków, Swoszowice
Liczba pokoi 4
Cena za m2 12456.55 zł
Szczegóły oferty

475 000 zł
195 m2
Dom na sprzedaż
Dąbrowa Tarnowska
Liczba pokoi 3
Cena za m2 2435.9 zł
Szczegóły oferty

869 000 zł
123 m2
Dom na sprzedaż
Kraków, Nowa Huta
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7065.04 zł
Szczegóły oferty

475 000 zł
160 m2
Dom na sprzedaż
Dąbrowa Tarnowska
Liczba pokoi 5
Cena za m2 2968.75 zł
Szczegóły oferty