Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż
Znaleziono 10509 ofert

1 990 000 zł
584 m2
Dom na sprzedaż
Bydgoszcz, Czyżkówko
Liczba pokoi 9
Cena za m2 3407.53 zł
Szczegóły oferty

499 000 zł
225.3 m2
Dom na sprzedaż
Ząbkowice Śląskie
Liczba pokoi 5
Cena za m2 2214.82 zł
Szczegóły oferty

800 000 zł
130 m2
Dom na sprzedaż
Wojciechowice, Koszyce
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6153.85 zł
Szczegóły oferty

1 199 000 zł
240 m2
Dom na sprzedaż
Dębowa Kłoda, Białka
Liczba pokoi 7
Cena za m2 4995.83 zł
Szczegóły oferty

440 000 zł
107.48 m2
Dom na sprzedaż
Turek (gw), Budy Słodkowskie
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4093.78 zł
Szczegóły oferty

1 889 000 zł
204 m2
Dom na sprzedaż
Wólka, Turka
Liczba pokoi 5
Cena za m2 9259.8 zł
Szczegóły oferty

859 000 zł
207.4 m2
Dom na sprzedaż
Łańcut
Liczba pokoi 6
Cena za m2 4141.76 zł
Szczegóły oferty

870 000 zł
153.6 m2
Dom na sprzedaż
Zielona Góra
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5664.06 zł
Szczegóły oferty

690 000 zł
187 m2
Dom na sprzedaż
Wielka Wieś, Bębło
Liczba pokoi 4
Cena za m2 3689.84 zł
Szczegóły oferty

550 000 zł
125 m2
Dom na sprzedaż
Zalewo (gw), Jerzwałd
Liczba pokoi 6
Cena za m2 4400 zł
Szczegóły oferty

850 000 zł
120 m2
Dom na sprzedaż
Pabianice
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7083.33 zł
Szczegóły oferty