Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż
Znaleziono 10505 ofert

1 100 000 zł
217.5 m2
Dom na sprzedaż
Pałecznica, Pamięcice
Liczba pokoi 7
Cena za m2 5057.47 zł
Szczegóły oferty

590 000 zł
140 m2
Dom na sprzedaż
Wąpielsk
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4214.29 zł
Szczegóły oferty

6 500 000 zł
967.68 m2
Dom na sprzedaż
Kołobrzeg (gw), Grzybowo
Liczba pokoi 38
Cena za m2 6717.1 zł
Szczegóły oferty

1 590 000 zł
263.5 m2
Dom na sprzedaż
Białystok, Wygoda
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6034.16 zł
Szczegóły oferty

3 990 000 zł
500 m2
Dom na sprzedaż
Gdańsk
Liczba pokoi 5
Cena za m2 7980 zł
Szczegóły oferty

430 000 zł
100 m2
Dom na sprzedaż
Rokiciny
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4300 zł
Szczegóły oferty

1 300 000 zł
119 m2
Dom na sprzedaż
Bydgoszcz, Bartodzieje
Liczba pokoi 5
Cena za m2 10924.37 zł
Szczegóły oferty

795 000 zł
150 m2
Dom na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki (gw), Jadwigów
Liczba pokoi 5
Cena za m2 5300 zł
Szczegóły oferty

669 500 zł
160 m2
Dom na sprzedaż
Rzezawa, Krzeczów
Liczba pokoi 6
Cena za m2 4184.38 zł
Szczegóły oferty

799 000 zł
96.8 m2
Dom na sprzedaż
Białystok, Bagnówka
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8254.13 zł
Szczegóły oferty

690 000 zł
140 m2
Dom na sprzedaż
Tłuchowo, Koziróg Leśny
Liczba pokoi 5
Cena za m2 4928.57 zł
Szczegóły oferty

319 000 zł
98 m2
Dom na sprzedaż
Dobrzyń nad Wisłą, Chalin
Liczba pokoi 3
Cena za m2 3255.1 zł
Szczegóły oferty