Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż
Znaleziono 10505 ofert

690 000 zł
140 m2
Dom na sprzedaż
Tłuchowo, Koziróg Leśny
Liczba pokoi 5
Cena za m2 4928.57 zł
Szczegóły oferty

319 000 zł
98 m2
Dom na sprzedaż
Dobrzyń nad Wisłą, Chalin
Liczba pokoi 3
Cena za m2 3255.1 zł
Szczegóły oferty

994 000 zł
265 m2
Dom na sprzedaż
Ciechocinek
Liczba pokoi 12
Cena za m2 3750.94 zł
Szczegóły oferty

980 000 zł
315 m2
Dom na sprzedaż
Bydgoszcz, Osowa Góra
Liczba pokoi 6
Cena za m2 3111.11 zł
Szczegóły oferty

299 000 zł
120 m2
Dom na sprzedaż
Brzeźnio, Rembów
Liczba pokoi 2
Cena za m2 2491.67 zł
Szczegóły oferty

445 000 zł
170 m2
Dom na sprzedaż
Bobrowniki
Liczba pokoi 5
Cena za m2 2617.65 zł
Szczegóły oferty

949 000 zł
415.78 m2
Dom na sprzedaż
Dąbrowa Tarnowska
Liczba pokoi 2
Cena za m2 2282.46 zł
Szczegóły oferty

899 000 zł
97 m2
Dom na sprzedaż
Kocmyrzów-Luborzyca, Wilków
Liczba pokoi 5
Cena za m2 9268.04 zł
Szczegóły oferty

1 299 000 zł
288.51 m2
Dom na sprzedaż
Igołomia-Wawrzeńczyce, Tropiszów
Liczba pokoi 6
Cena za m2 4502.44 zł
Szczegóły oferty

850 000 zł
92.48 m2
Dom na sprzedaż
Gdańsk, Jasień
Liczba pokoi 5
Cena za m2 9191.18 zł
Szczegóły oferty

1 190 000 zł
119.4 m2
Dom na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9966.5 zł
Szczegóły oferty