Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż
Znaleziono 10505 ofert

380 000 zł
75 m2
Dom na sprzedaż
Lublin, Dziesiąta
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5066.67 zł
Szczegóły oferty

329 000 zł
60 m2
Dom na sprzedaż
Jabłonna, Chmiel Pierwszy
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5483.33 zł
Szczegóły oferty

525 000 zł
144.5 m2
Dom na sprzedaż
Środa Śląska (gw), Rakoszyce
Liczba pokoi 4
Cena za m2 3633.22 zł
Szczegóły oferty

590 000 zł
98 m2
Dom na sprzedaż
Zgierz
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6020.41 zł
Szczegóły oferty

330 000 zł
200 m2
Dom na sprzedaż
Wądroże Wielkie, Bielany
Liczba pokoi 7
Cena za m2 1650 zł
Szczegóły oferty

3 600 000 zł
327 m2
Dom na sprzedaż
Szydłowo
Liczba pokoi 6
Cena za m2 11009.17 zł
Szczegóły oferty

765 000 zł
75.87 m2
Dom na sprzedaż
Bielawa
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10083.04 zł
Szczegóły oferty

859 000 zł
80.8 m2
Dom na sprzedaż
Bielawa
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10631.19 zł
Szczegóły oferty

740 000 zł
127 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Liczba pokoi 5
Cena za m2 5826.77 zł
Szczegóły oferty

1 025 000 zł
120 m2
Dom na sprzedaż
Bydgoszcz, Miedzyń
Liczba pokoi 5
Cena za m2 8541.67 zł
Szczegóły oferty

1 100 000 zł
146 m2
Dom na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
Liczba pokoi 6
Cena za m2 7534.25 zł
Szczegóły oferty