Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż
Znaleziono 10506 ofert

1 100 000 zł
146 m2
Dom na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
Liczba pokoi 6
Cena za m2 7534.25 zł
Szczegóły oferty

1 099 000 zł
148 m2
Dom na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski, Gorzycka Droga
Liczba pokoi 5
Cena za m2 7425.68 zł
Szczegóły oferty

1 090 000 zł
172 m2
Dom na sprzedaż
Piła, Podlasie
Liczba pokoi 6
Cena za m2 6337.21 zł
Szczegóły oferty

1 750 000 zł
170 m2
Dom na sprzedaż
Mieroszów (gw), Sokołowsko
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10294.12 zł
Szczegóły oferty

860 000 zł
198 m2
Dom na sprzedaż
Nowosolna, Ksawerów
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4343.43 zł
Szczegóły oferty

449 000 zł
57 m2
Dom na sprzedaż
Kowalewo Pomorskie (gw), Borówno
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7877.19 zł
Szczegóły oferty

519 000 zł
96.51 m2
Dom na sprzedaż
Lipno, Wilkowice
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5377.68 zł
Szczegóły oferty

1 050 000 zł
123 m2
Dom na sprzedaż
Jastków, Marysin
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8536.59 zł
Szczegóły oferty

669 000 zł
116 m2
Dom na sprzedaż
Lipno, Wilkowice
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5767.24 zł
Szczegóły oferty

3 900 000 zł
497 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Liczba pokoi 7
Cena za m2 7847.08 zł
Szczegóły oferty