Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż Wrocław
Znaleziono 114 ofert

393 000 zł
995 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna
Cena za m2 394.97 zł
Szczegóły oferty

1 235 760 zł
2168 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
Cena za m2 570 zł
Szczegóły oferty

3 520 500 zł
11735 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Krzyki
Cena za m2 300 zł
Szczegóły oferty

4 155 900 zł
13853 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Krzyki
Cena za m2 300 zł
Szczegóły oferty

273 600 zł
1368 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna
Cena za m2 200 zł
Szczegóły oferty

2 490 544 zł
4808 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna
Cena za m2 518 zł
Szczegóły oferty