Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż Wrocław
Znaleziono 114 ofert

749 000 zł
927 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Krzyki
Cena za m2 807.98 zł
Szczegóły oferty

560 000 zł
1300 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
Cena za m2 430.77 zł
Szczegóły oferty

1 049 000 zł
1290 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
Cena za m2 813.18 zł
Szczegóły oferty

3 700 000 zł
9080 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
Cena za m2 407.49 zł
Szczegóły oferty

12 000 000 zł
5694 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna
Cena za m2 2107.48 zł
Szczegóły oferty

1 395 000 zł
3891 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
Cena za m2 358.52 zł
Szczegóły oferty

2 100 000 zł
994 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna
Cena za m2 2112.68 zł
Szczegóły oferty

1 490 000 zł
340 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna
Cena za m2 4382.35 zł
Szczegóły oferty

3 529 000 zł
11670 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna
Cena za m2 302.4 zł
Szczegóły oferty

564 300 zł
3135 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
Cena za m2 180 zł
Szczegóły oferty

3 300 000 zł
1286 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna
Cena za m2 2566.1 zł
Szczegóły oferty