calendar
Wyszukiwarka
Wrocław
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Działki na sprzedaż Wrocław

Znaleziono 114 ofert
aktualne
430 000 zł
700 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna
aktualne
430 000 zł
700 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna
  • Cena za m2 614.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
490 000 zł
874 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna
aktualne
490 000 zł
874 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna
  • Cena za m2 560.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
36 000 000 zł
18000 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław
aktualne
36 000 000 zł
18000 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław
  • Cena za m2 2000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 200 000 zł
1010 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
aktualne
1 200 000 zł
1010 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
  • Cena za m2 1188.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
9 500 000 zł
4306 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
aktualne
9 500 000 zł
4306 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
  • Cena za m2 2206.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 990 000 zł
250 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
aktualne
1 990 000 zł
250 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Psie Pole
  • Liczba pokoi 6
  • Cena za m2 7960 zł
Szczegóły oferty
aktualne
13 000 000 zł
1867 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Krzyki
aktualne
13 000 000 zł
1867 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Krzyki
  • Cena za m2 6963.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
400 000 zł
11396 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna
aktualne
400 000 zł
11396 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna
  • Cena za m2 35.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
13 600 000 zł
5424 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna
aktualne
13 600 000 zł
5424 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna
  • Cena za m2 2507.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
16 170 000 zł
5900 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Stare Miasto
aktualne
16 170 000 zł
5900 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Stare Miasto
  • Cena za m2 2740.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
36 000 000 zł
6354 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Krzyki
aktualne
36 000 000 zł
6354 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Krzyki
  • Cena za m2 5665.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 950 000 zł
860 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Krzyki
aktualne
2 950 000 zł
860 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Krzyki
  • Cena za m2 3430.23 zł
Szczegóły oferty