Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż Łódź
Znaleziono 73 ofert

7 000 000 zł
10651 m2
Działka na sprzedaż
Łódź, Górna
Cena za m2 657.22 zł
Szczegóły oferty

1 400 000 zł
11891 m2
Działka na sprzedaż
Łódź, Widzew
Cena za m2 117.74 zł
Szczegóły oferty

1 031 800 zł
737 m2
Działka na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
Cena za m2 1400 zł
Szczegóły oferty

5 025 700 zł
3466 m2
Działka na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
Cena za m2 1450 zł
Szczegóły oferty

16 400 000 zł
8200 m2
Działka na sprzedaż
Łódź, Polesie
Cena za m2 2000 zł
Szczegóły oferty