Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż Szydłowo
Znaleziono 159 ofert

136 950 zł
913 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dobrzyca
Cena za m2 150 zł
Szczegóły oferty

141 900 zł
946 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dobrzyca
Cena za m2 150 zł
Szczegóły oferty

154 500 zł
1030 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dobrzyca
Cena za m2 150 zł
Szczegóły oferty

199 000 zł
936 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Zawada
Cena za m2 212.61 zł
Szczegóły oferty

302 375 zł
1475 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dobrzyca
Cena za m2 205 zł
Szczegóły oferty

262 605 zł
1281 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dobrzyca
Cena za m2 205 zł
Szczegóły oferty

280 000 zł
1639 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dobrzyca
Cena za m2 170.84 zł
Szczegóły oferty

260 000 zł
1297 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dobrzyca
Cena za m2 200.46 zł
Szczegóły oferty

900 000 zł
48416 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Zawada
Cena za m2 18.59 zł
Szczegóły oferty

125 000 zł
1565 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Pokrzywnica
Cena za m2 79.87 zł
Szczegóły oferty

790 000 zł
22300 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Zabrodzie
Cena za m2 35.43 zł
Szczegóły oferty

154 500 zł
1030 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dobrzyca
Cena za m2 150 zł
Szczegóły oferty