Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż Szydłowo
Znaleziono 159 ofert

1 153 670 zł
16481 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Zabrodzie
Cena za m2 70 zł
Szczegóły oferty

129 000 zł
960 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Kotuń
Cena za m2 134.38 zł
Szczegóły oferty

620 000 zł
6200 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Szydłowo
Cena za m2 100 zł
Szczegóły oferty

620 000 zł
6200 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Zawada
Cena za m2 100 zł
Szczegóły oferty

219 000 zł
1501 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dobrzyca
Cena za m2 145.9 zł
Szczegóły oferty

89 000 zł
700 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Szydłowo
Cena za m2 127.14 zł
Szczegóły oferty

99 000 zł
4900 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Pokrzywnica
Cena za m2 20.2 zł
Szczegóły oferty

159 840 zł
1332 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Cyk
Cena za m2 120 zł
Szczegóły oferty

120 000 zł
1129 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Kotuń
Cena za m2 106.29 zł
Szczegóły oferty

89 000 zł
1327 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Skrzatusz
Cena za m2 67.07 zł
Szczegóły oferty

65 000 zł
24900 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Róża Wielka
Cena za m2 2.61 zł
Szczegóły oferty