Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż Szydłowo
Znaleziono 159 ofert

165 000 zł
754 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Zawada
Cena za m2 218.83 zł
Szczegóły oferty

1 900 000 zł
9045 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dobrzyca
Cena za m2 210.06 zł
Szczegóły oferty

195 000 zł
994 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Kotuń
Cena za m2 196.18 zł
Szczegóły oferty

266 900 zł
1722 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Kotuń
Cena za m2 154.99 zł
Szczegóły oferty

238 000 zł
1537 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Kotuń
Cena za m2 154.85 zł
Szczegóły oferty

250 000 zł
3215 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Jaraczewo
Cena za m2 77.76 zł
Szczegóły oferty

102 700 zł
1037 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Jaraczewo
Cena za m2 99.04 zł
Szczegóły oferty

340 000 zł
22500 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Krępsko
Cena za m2 15.11 zł
Szczegóły oferty

152 460 zł
847 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dolaszewo
Cena za m2 180 zł
Szczegóły oferty

138 240 zł
768 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dolaszewo
Cena za m2 180 zł
Szczegóły oferty

174 000 zł
3100 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Stara Łubianka
Cena za m2 56.13 zł
Szczegóły oferty

1 500 000 zł
4424 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Tarnowo
Cena za m2 339.06 zł
Szczegóły oferty