Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż Szydłowo
Znaleziono 159 ofert

215 000 zł
620 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dobrzyca
Cena za m2 346.77 zł
Szczegóły oferty

775 000 zł
223.17 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Szydłowo
Cena za m2 3472.69 zł
Szczegóły oferty

120 000 zł
1000 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Jaraczewo
Cena za m2 120 zł
Szczegóły oferty

100 000 zł
1104 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Kłoda
Cena za m2 90.58 zł
Szczegóły oferty

380 000 zł
2266 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dobrzyca
Cena za m2 167.7 zł
Szczegóły oferty

145 000 zł
606 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Szydłowo
Cena za m2 239.27 zł
Szczegóły oferty

92 480 zł
1156 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Krępsko
Cena za m2 80 zł
Szczegóły oferty

110 000 zł
1000 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Pokrzywnica
Cena za m2 110 zł
Szczegóły oferty

190 000 zł
1130 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dolaszewo
Cena za m2 168.14 zł
Szczegóły oferty

80 000 zł
1160 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Kłoda
Cena za m2 68.97 zł
Szczegóły oferty

156 000 zł
913 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dobrzyca
Cena za m2 170.87 zł
Szczegóły oferty

172 000 zł
1006 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dobrzyca
Cena za m2 170.97 zł
Szczegóły oferty