Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż Szydłowo
Znaleziono 159 ofert

161 000 zł
946 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dobrzyca
Cena za m2 170.19 zł
Szczegóły oferty

91 800 zł
540 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dobrzyca
Cena za m2 170 zł
Szczegóły oferty

230 000 zł
1195 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dolaszewo
Cena za m2 192.47 zł
Szczegóły oferty

135 000 zł
941 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Kotuń
Cena za m2 143.46 zł
Szczegóły oferty

249 000 zł
3041 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Cyk
Cena za m2 81.88 zł
Szczegóły oferty

79 000 zł
1109 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Skrzatusz
Cena za m2 71.24 zł
Szczegóły oferty

391 560 zł
3012 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Szydłowo
Cena za m2 130 zł
Szczegóły oferty

107 000 zł
1070 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Stara Łubianka
Cena za m2 100 zł
Szczegóły oferty

89 000 zł
1040 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Skrzatusz
Cena za m2 85.58 zł
Szczegóły oferty

119 000 zł
1400 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Stara Łubianka
Cena za m2 85 zł
Szczegóły oferty

279 000 zł
1553 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Zawada
Cena za m2 179.65 zł
Szczegóły oferty

210 000 zł
1500 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Kotuń
Cena za m2 140 zł
Szczegóły oferty