Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż Szydłowo
Znaleziono 159 ofert

74 900 zł
925 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Kłoda
Cena za m2 80.97 zł
Szczegóły oferty

99 000 zł
1859 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Kłoda
Cena za m2 53.25 zł
Szczegóły oferty

90 000 zł
3300 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Kłoda
Cena za m2 27.27 zł
Szczegóły oferty

93 900 zł
939 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Jaraczewo
Cena za m2 100 zł
Szczegóły oferty

98 400 zł
984 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Jaraczewo
Cena za m2 100 zł
Szczegóły oferty

80 178 zł
966 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Jaraczewo
Cena za m2 83 zł
Szczegóły oferty

119 000 zł
905 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Kotuń
Cena za m2 131.49 zł
Szczegóły oferty

136 000 zł
814 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Skrzatusz
Cena za m2 167.08 zł
Szczegóły oferty

246 000 zł
1548 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dolaszewo
Cena za m2 158.91 zł
Szczegóły oferty

222 000 zł
1213 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dobrzyca
Cena za m2 183.02 zł
Szczegóły oferty

120 000 zł
1341 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Jaraczewo
Cena za m2 89.49 zł
Szczegóły oferty

82 000 zł
1094 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Skrzatusz
Cena za m2 74.95 zł
Szczegóły oferty